Piirkonnad ja projektide kooskõlastamine

 Amet Nimi  Lauatelefon   Mobiiltelefon  E-post





Gaasivõrgu käidu talituse juhataja Vambola Randmaa 71 51 128 5 162 521 vambola.randmaa@elering.ee

Harju- ja Raplamaa piirkond    Tallinn, Laki 24
Gaasivõrgu hoolduse korraldaja Vladimir Drigin 71 51 138 5 022 058 vladimir.drigin@elering.ee
Viljandi- ja Pärnumaa piirkond   Viljandi, Pärnu mnt 24
Gaasivõrgu hoolduse korraldaja Kalev Salu 43 49 256 5 330 7779 kalev.salu@elering.ee
Ida-Virumaa piirkond    Jõhvi, Pargi 51A
Gaasivõrgu hoolduse korraldaja Nikolai Minajev 33 25 822 5 064 384 nikolai.minajev@elering.ee
Lääne-Virumaa piirkond     Vinni v, Piira k, C.T. von Neffi 2a
Gaasivõrgu hoolduse korraldaja Hillar Tealane 71 51 361 5 112 098 hillar.tealane@elering.ee
Jõgeva- ja Tartumaa piirkond    Jõgeva, Alveri 4A
Gaasivõrgu hoolduse korraldaja Eldur Orupõld 77 62 551 5 034 148 eldur.orupold@elering.ee
Põlva- ja Võrumaa piirkond   Põlva, Energia 7
Gaasivõrgu hoolduse korraldaja Rein Toomes 79 92 226 5 024 882 rein.toomes@elering.ee